z ostatniej chwili
UWAGA !!! Od 1 paździenika zmiana godzin pracy urzędu, PONIEDZIAŁEK, WTOREK, ŚRODA 7:30 - 15:30, CZWARTEK 10:00 - 18:00, PIĄTEK 7:00 - 15:00 W związku ze zmianą godzin otwarcia Urzędu zmianie ulegają godziny funkcjonowania KASY URZĘDU: WTOREK 8.00-12.00, ŚRODA 13.00-15.00, CZWARTEK 10.00-14.00 SPRAWY ZWIĄZANE Z EWIDENCJĄ LUDNOŚCI ORAZ Z DOWODAMI OSOBISTYMI ZAŁATWIANE SĄ W GODZINACH: PONIEDZIAŁEK, WTOREK, ŚRODA – OD 7:30 DO 15:00 CZWARTEK – OD 10:00 DO 17:30 PIĄTEK – OD 7:00 DO 14:30
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Powiększ: A A A
A A A A A
Biuletyn informacji publicznejCyberbezpiecznytransmisjadostępnośćOtwórz się na pomocProfilaktyka jodowaStrategia terytorialnakoronawirusDziennik WójewództwarodoJak zatwić sprawę„Wdrożenie Programu Ochrony Powietrza w Gminie Mszana Dolna”Małopolskie swietlice 2024Ogłoszenia WójtaProgram Czyste PowietrzeDziedzictwoCała naprzód IIPlan zagospodarowania przestrzennego - interaktywna mapaProfil zaufanyinterpelacjeostrzezenia meteocyfrowa gminaremont kwateryJustyna Kowalczykgmina w obiektywie.htmlGaleria zdjęćznpOdkryj Beskid WyspowyObrona cywilnae-urzadkanalizacjadeklaracjaDostępnośc aplikacjiinformacje-do-banerow/datacje-z-budzetu-panstwasdsUrząd statystycznyBudowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Raba Niżna - etap IIIZakup strojówjakości powietrzaEkointerwencja

Wieści ze szkół


Nie warto jechać na Marsa……..

30/04/2015, dodał: czytano: 6310 razy
Słowa tej piosenki zabrzmiały w murach SP nr 1 im. św. Józefa w Lubomierzu dokładnie<br />
22 kwietnia 2015 r. w Światowym Dniu Ziemi. Szczególnie w tym czasie promuje się działania ekologiczne zachęcając społeczeństwo do dbania o środowisko oraz uczy, że planetę należy szanować by zapobiec katastrofie ekologicznej.

Szereg działań proekologicznych podejmuje również i prowadzi grupa uczniów uczestniczących od września 2014 r. w innowacji pedagogicznej  zatwierdzonej przez Małopolskiego Kuratora Oświaty w Krakowie „Mały chwat poznaje i chroni świat”.  Dzień Ziemi stał się więc dla nich okazją do zaprezentowania  społeczności szkolnej  inscenizacji związanej z potrzebą segregowania odpadów i koniecznością dbania o naszą zieloną  planetę. Dzieci  klas I – III  „wyleczyły” chorą i zanieczyszczoną Ziemię  oraz zadbały  o to by służyła  kolejnym pokoleniom.

Wszyscy  pamiętajmy,  o tym, żeby   już  od dziecka   budzić  w człowieku potrzebę dbania o środowisko  i  przypominać wszystkim  o wartości naszej planety.

Krystyna Kolawa, Grażyna Kołodziejczyk